Od czego zacząć?


Chcesz meble na wymiar, meble na zamówienie, szafę, garderobę?

Krok 1. Zaproś nas na pomiar i przedstaw swoje potrzeby

Nasze pierwsze spotkanie, to przede wszystkim pomiar miejsca pod nową zabudowę i określenie jakimi meblami jesteś zainteresowany: meble kuchenne, meble łazienkowe, szafa, szafka, garderoba, itp. To spotkanie, to również zbieranie informacji, które muszą nam dać odpowiedź jakie rozwiązania będą dla Ciebie najdogodniejsze. Dziel się z nami swoimi spostrzeżeniami, uwagami, co Ci się podoba, a czego nie chcesz mieć w swoich nowych meblach na wymiar. Zaprezentuj nam swoją wizję zabudowy lub całkowicie zdaj się na nas i nasze doświadczenie.

Krok 2. Wykonujemy wstępny projekt i wycenę

Nasze drugie spotkanie to najczęściej prezentacja wstępnego projektu mebli i wyceny, wykonanych w oparciu o uzyskane informacje. By oszczędzić Twój cenny czas, projekt prezentujemy w formie wizualizacji komputerowej gdzie ewentualne zmiany możemy dokonywać "od ręki" zgodnie z Twoimi sugestiami.

Krok 3. Zamówienie mebli

Jeżeli dotarliśmy do tego momentu, to znaczy, że z projektu i zastosowanych w nim rozwiązań jesteś zadowolony. Na tym etapie, podpisujemy umowę na wykonanie mebli, określamy termin i etapy realizacji oraz ustalamy warunki płatności. Jeżeli montaż nowych mebli będzie poprzedzał remont miejsca montażu lub jest ono w budowie, do projektu mebli dołączamy również projekt wykonania instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej, uwzględniający rozmieszczenie urządzeń i wyposażenia.

Krok 4. Realizacja

Termin wykonania mebli na zamówienie w naszej firmie waha się od 1 do 4 tygodni w zależności od ilości zamówień, wybranych materiałów, wielkości (ilości) mebli oraz stopnia trudności ich wykonania. Więcej informacji na ten temat możemy udzielić podczas kontaktu z nami tel. 668 19 19 52

Krok 5. Montaż mebli

Realizacja dobiegła końca.

Na tym etapie, mamy nadzieję, że współpraca z nami należała do przyjemnych, a najlepszym tego dowodem będzie rekomendacja naszej firmy wśród Twojej rodziny, przyjaciół i znajomych.


Głównie wykonujemy: meble na wymiar, meble na zamówienie, meble kuchenne, meble łazienkowe, szafy, garderoby

 

Nasze realizacje

prev next

Wizualizacja komputerowa

prev next